Project Milenial featuring news blogs and tutorials Adjustable Beds – Not Just For The Elderly! How A Dermatologist Can Help With Acne Problems Aromatherapy And Kids Amazingly Simple Skin Care Tips For People With Acne

Ödeme Kolaylığı

Almiratur Relax
Almiratur’la Tüm Bu Zahmetten Kurtulabilirsiniz.
Almiratur’la Tüm Bu Zahmetten Kurtulabilirsiniz.
#bırakınbizdüşünelim
#bırakınbizdüşünelim
Kredi Kartsız! Ön Ödemesiz! Kişiye Özel Ödeme Planlarıyla!
Kredi Kartsız! Ön Ödemesiz! Kişiye Özel Ödeme Planlarıyla!
  1. AYDAN AYA KREDİ KARTSIZ HAVALE ŞEKLİNDE ÖDEME İMKANI

 

  1.  Müşterilerimize teklif olarak sunulan fiyatlar KDV dahil fiyatlar olup otel giriş tarihinizden 1 hafta öncesine kadar muhasebe tarafından sizlere oluşturulan ödeme planını onaylamanıza istinaden rezervasyonunuz gerçekleşmektedir. Rezervasyon tutarına herhangi bir ekstra ücret yansımaz. Müşterimiz ilk taksidini ödemesine müteakip Otel Giriş Belgesi (Voucher) tarafına gönderilmektedir.
  1. KREDİ KARTI İLE VADE FARKI İLE TAKSİT İMKANI

 

  1.  Müşterilerimize teklif olarak sunulan fiyatlar KDV dahil fiyatlardır. Eğer müşterimiz kredi kartına taksit yapmak ister ise vade farkını ödeyerek kredi kartı ile taksitlendirme yapabilir. Rezervasyon tutarına taksit miktarına göre %2-7 arasında vade farkı uygulanır. Müşterimiz kredi kartı ödemesine müteakip Otel Giriş Belgesi (Voucher) tarafına gönderilmektedir.
  1. NAKİT/HAVALE ÖDEMELERDE %2 EKSTRA İNDİRİM İMKANI.

 

  1.  Müşterilerimize teklif olarak sunulan fiyatlar KDV dahil fiyatlardır. Eğer müşterimiz ödemelerini tek işlemde nakit veya havale şeklinde yapar ise rezervasyon bedelinden net %2 ekstra indirim uygulanır. Muhasebeden ödeme onayına müteakip Otel Giriş Belgesi (Voucher) tarafına gönderilmektedir.

Hemen Şimdi Ön Çalışma Formunu Doldur; Herhangi Bir Taahhüte Girmeden Sizin İçin Tarihiniz Netleşene Kadar Çalışmaya Başlayalım.

Mutlu Müşterilerimizden Bazıları

⇒  Daha Fazlası İçin… Youtube Sayfamızı Takip Edebilirsiniz!!!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir