Project Milenial featuring news blogs and tutorials Adjustable Beds – Not Just For The Elderly! How A Dermatologist Can Help With Acne Problems Aromatherapy And Kids Amazingly Simple Skin Care Tips For People With Acne

Almira Club

Club Üyelik Avantajları

Yurtiçinde Ön Çalışma Formu kapsamında ve Yurtdışında koşulsuz %15-%40 indirim.

Yurtiçi ve yurtdışı turlarda, anlaşmalı olduğumuz tur operatörlerinin internet sitelerinden alınan fiyatlara göre %30’a varan indirim.

Dünyanın hemen hemen bütün yerel tur şirketlerinin bölgesel tur etkinlikleri arasından sadece üyelerimizin seçtikleri doğrultusunda otel lobi alış-otel lobi teslim şeklinde indirimli ve tur danışman hizmeti ile.

İster 4/7 gecelik yat turu (Kabin Charter) olsun, ister yat kiralama (Yat Charter) olsun, acente komisyonlarımızı üyelerimize indirim olarak yansıtmaktayız.

Dünyanın en büyük filo şirketlerinden, 96 ülkede alış ve teslimde %30’a varan indirim sunmaktayız.

Dünyanın en büyük bilet toptancılarından aldığımız acente komisyonunu üyemize indirim olarak yansıtmaktayız.

Üyelerimizin tüm vize koordinasyon işlemlerini sağlıyoruz.

Dünyanın 96 ülkesinde havalimanı alış ve teslim, ekonomik, özel araç veya vip alan transferlerinde %20’ye varan indirimler.

39 ayrı ulusal sigorta paneli sayesinde en uygun fiyat garantisiyle teklif vermekte ve fiyat avantajı sağlamaktayız.

Üyelerimize oluşturduğumuz üye cari hesapları sayesinde ön ödemesiz rezervasyon sisteminden yararlanma fırsatı sunmaktayız.

Dünya çapındaki kampanya ve fırsatların bilgilendirilmesi ve tüm süreçlerin yönetilmesi.

Almira Relax

Dünyada örneklerine rastladığımız ama Türkiye’de Bir İlk Olan Almira Relax; sağladığı fiyat avantajının yanına Club Üyelerimize özel olarak tanımlanan cari hesaplar sayesinde Ön Ödemesiz Rezervasyon, parçalı ve kredi kartsız ödeme kolaylığını da ekleyerek üyelerinin aile bütçelerine katkı sağlamaktadır.

Fiyat Avantajı

Kasım-Aralık ayları arasında üyelerimizle yapmış olduğumuz ön çalışmalara istinaden üyelerimizin piyasa fiyatlarına kıyasla “erken rezervasyon” indirimlerine ek %15-40 indirim almasını sağlıyoruz.

Ön çalışma gerçekleşirken üyemizin tarafımıza bildirmesi gereken bilgilere Relax sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Çalışma yapılırken, üyemizin bize herhangi bir kesin tarih bildirmesine ve tarafımıza herhangi bir ödeme yapmasına gerek yoktur. Ayrıca üyemiz yapılan ön çalışmanın dışına da çıkabilir.

Ödeme Kolaylığı

Ön Ödemesiz! Kredi Kartsız! Tatil Giriş Tarihinden 10 Gün Öncesine Kadar Üyelerimize Özel Ödeme Planlarıyla!

Artık biten tatilin ödemesini yapmanıza gerek yok yada kredi kartınızdaki limitleri tatil ödemenize bağlamaya. Üyelerimize açtığımız cari hesaplar sayesinde tatil giriş tarihinden 10 gün öncesine kadar üyelerimizin talep ettiği plan çerçevesinde havale yöntemiyle ödeme fırsatı veriyoruz.

Almira Club Üyelik Paketleri

39250 TL -

55450 TL -

69250 TL -

84550 TL -