fbpx
Project Milenial featuring news blogs and tutorials Adjustable Beds – Not Just For The Elderly! How A Dermatologist Can Help With Acne Problems Aromatherapy And Kids Amazingly Simple Skin Care Tips For People With Acne
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 83 43
EnglishFrenchGermanTurkish
      Club Üye Girişi

Hakkımızda

Şirket politikası; Müşteri Merkezlilik / Odaklılık olan,  ’’bu adımda müşterimiz nasıl bir hizmet almayı arzular, bu adımı müşterilerimiz için nasıl olumlu ve unutulmaz bir deneyime dönüştürebiliriz’’ sorusuyla yola çıkmış, sadece kendi bünyesindeki Club Üyelerine ve Club Üye potansiyeli olan müşterilerine hizmet vererek Talep-Teklif Sistemi ile bölünmeyi tercih etmeden %100 odaklanmayı hedef seçmiş ve sadece turizm sektöründe değil aynı zamanda sigorta, kurumsal organizasyonlar, danışmanlık ve çeşitli hizmet sektörlerindeki çözüm ortakları ve uzman, dinamik, genç ekibi ile üyelerinin ihtiyaçlarını en verimli şekilde (zaman ve para kazancı) temininin sağlanması için 7/24 hizmet veren bir grup firmasıdır.

 

Almira Tur

 

Bir Almira Grup kuruluşu olan Almira Tur, 10919 Belge numarasıyla 2018 yılında kurulmuş TURSAB ‘a bağlı A Grubu bir Seyahat Acentesidir. Turizm sektöründe 15 yılı aşkın süredir hizmet veren hatırı sayılır çalışanlarımız ile bütün deneyimimizi siz üyelerimiz ve misafirlerimiz için sunmaya hazırız ve farklılık yaratacağımızdan eminiz. Nasıl mı? Bu sorunun cevabına geçmeden önce iki sistem arasındaki farklılıkları anlatmalıyız.

 

B2C ve B2B nedir?

 

  • B2C; Business to Customer (Firmadan Müşteriye)
  • B2B; Business to Business (Firmadan Firmaya)

 

B2C, ticari firmaların müşterilerine İnternet ortamından yaptıkları satış işlemleridir. Amaç, mevcut ve potansiyel müşterilerinize daha kolay ve yüksek kâr marjıyla online satış imkânı sağlamaktır.

Bu sistemde müşteriler ihtiyaç duydukları ürünleri, firmanın web sitesinden, farklı ürünlerin yer aldığı İnternet sitelerinden veya sanal mağazalardan satın alır.

B2B ise şirketler için tedarik pazarı olarak kullanılmaktadır. Birçok şirketler İnternet üzerinden, mal ve hizmet üretim aşamasında ihtiyaç duydukları ürünlerini veya ara malların toptan satışlarını kolaylıkla yapabilme olanağına kavuşabilmektedirler. Dolayısıyla bu sistem son tüketiciye fiyatı daha uyguna getirme politikası üzerine kurulmuştur.

 

Şimdi Nasıl? Sorusunun cevabına gelebiliriz,

Çünkü sadece kendi üyelerimize B2B sistemi sunuyoruz.

Dünya devi Uluslararası Yatak Bankalarıyla yapmış olduğumuz özel anlaşmalar sayesinde sadece kendi müşterilerimize fiyatlarımızı afişe etmeden çok özel fırsatlar sunuyor ve zaman içerisinde üyelerimize vermiş olduğumuz hizmetleri çok özel bir programda arşivleyerek üyelerimizi daha iyi tanıyor ve talep oluşturmalarını beklemeden üyelerimizin tercih edebileceğini düşündüğümüz tüm fırsatları yine üyelerimizin beğenisine sunuyoruz.

 

Bu yapmış olduğumuz özel çalışma sayesinde üyelerimizin, zamandan tasarruf etmesinin yanında aile bütçesine ciddi bir katkı sağlıyor ve belki de daha önce hiç tatmadıkları bir hizmet almalarını sağlıyoruz.

 

Artık dünyada büyük şirketler müşterilerine daha uzun süre ve daha kaliteli hizmetler ve fırsatlar sunabilmesi için üyelik sistemi ile çalışmaktadır. Fakat son tüketiciler bunun çok farkında değildirler. Örneğin haberleşmek için kullandığımız operatör, televizyon izlemek için kullandığımız yayın ya da portal hizmetini sağlamak için kullandığımız internet servis sağlayıcısı, hepsi belli bir yıllık üyelik veya taahhüt ile ürünlerini size daha uygun fiyata verebileceklerinden bahseder.

Bizde, tui, hotelbeds, gta, vanilla gibi uluslararası otel yatak bankalarından toplu yataklar satın alıp bu fiyatları afişe etmeden sadece kendi müşterilerimizle paylaşıyor ve en uygun fiyat garantisini sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir