Project Milenial featuring news blogs and tutorials Adjustable Beds – Not Just For The Elderly! How A Dermatologist Can Help With Acne Problems Aromatherapy And Kids Amazingly Simple Skin Care Tips For People With Acne

Hakkımızda

Tatil, gündelik koşuşturmamızdan biraz olsun uzaklaşmak, bedenen ve ruhen kendimizi mutlu hissetmek için başvurduğumuz bir dinlence yöntemidir. Kuşkusuz herkes tatilini en mükemmel şekilde gerçekleştirmek ister. Zira hep çalışır, az tatile gideriz. Planladığımız tatillerin kalitesini en yüksek standartlarda tutmayı arzularız. Kimimiz deniz kum güneş sever, kimimiz ise orman, dağ, kış tatili…

 

Rafine tatil zevklerine sahip müşterilerine kaliteli bir hizmet sunan Almira Tur, tatil koçluğunuzu üstlenmek istiyor. Şirket politikamız kurulduğu günden bugüne hep Müşteri Merkezlilik / Odaklılık olan, ’’bu adımda müşterimiz nasıl bir hizmet almayı arzular, bu adımı müşterilerimiz için nasıl olumlu ve unutulmaz bir deneyime dönüştürebiliriz?’’ sorusuyla yola çıkmamızdır. Tatillerini Almira Tur ile planlamayı düşünen herkese, danışmanlık ve tur hizmeti vermekten büyük mutluluk duyuyoruz.

 

Tatillerimizi planlarken izlediğimiz yöntemler bellidir. Bize en uygun tur şirketini bulur, danışmanlık hizmeti alırız. Kurumsallık adı altında insanların en çok dikkat ettiği şey ise tur şirketlerinin marka değeridir. Daha fazla para ödeyerek tatilimizin daha kaliteli olacağını düşünürüz. Oysaki bu durum tam olarak böyle değildir. Bilindik markaları tercih etmemizin sebebi maalesef ki bu duruma eş değer değildir. Bahsedilen bu tur şirketlerinden söz gelimi bir haftalık tatil talep ettiğinizi ve bu tatilin karşılandığını düşünelim. Gittiğiniz otelde bir sorun ile karşılaştınız. Sorununuzun çözümü için müşteri hizmetlerini aradınız, odanızdaki bir noksandan bahsettiniz. O da bu şikayetinizi not aldı ve çözümü için elinden geleni yapacağını söyledi. Aradan saatler hatta belki gün geçmesine rağmen probleminiz giderilmedi. Sonra siz tekrar müşteri hizmetlerini aradınız ve başınızdaki olayı tekrardan anlattınız. Yine süreçler devam etti… Dolayısı ile zaten kısıtlı olan tatil günlerimiz bir şeyleri düşünerek neredeyse bitti. Bu ve bunun gibi sorunları en aza indirgemek ve müşteri memnuniyetini had safhada tutmak gayesi ile bu görevi üstlenmek istiyoruz.

 

 

Almira Tur “Talep-Teklif” sistemini ülkemize kazandırmıştır.

“Teklif Al, Az Öde!” sloganı ile piyasa girmiş ve bu sistem sayesinde diğer tur şirketlerinin fiyatlarını afişe etmeden anlık aksiyonlar alarak, misafirlerine piyasa fiyatlarının altında teklif verebilen bir seyahat acentesi olmuştur. Bu bağlamda Almira Tur kullanıcıları, erken rezervasyonun yanı sıra bu özelliği sayesinde tatillerini daha ucuza yapabilmektedir.

 

Peki “Teklif Al, Az Öde!” sloganının anlamı nedir? Almira Club üyeleri tatillerini planlamadan önce ön çalışma formu doldurur. Almira Tur rezervasyon danışmanları ise bu forma göre çalışmalarını sağlar ve sezona hazırlık yapar. Buradaki en önemli unsur, Almira Club üyelerinin, otellerin verdiği anlık aksiyonlardan haberdar olması ve tarihleri belli olmasa bile onlar adına çalışmaların başlamış olmasıdır. Teklif olarak verilen fiyatlar ise afişe edilmediği ve sadece üyelere özel teklifler verildiği için piyasa fiyatlarının altındadır. Bu şirketin bir politikasıdır. Almira Tur misafirlerine veya üyelerine whatsapp, sms, mail veya telefon görüşmesiyle teklifler verilir. En uygun opsiyonları Almira Tur üyelerine veya misafirlerine iletir ve onlar da seçki yapar. Böylelikle erken rezervasyon indirimlerinden de yararlanmış olursunuz.

 

Dünyanın Turizm devi TUİ ile acentelik anlaşması bulunan Almira Tur, bu ortaklık sayesinde yurt dışı bazlı ekranlarıyla avantajlı fiyatlar sunabilmektedir. Acente indiriminin yanı sıra, tur şirketleri ile olan ortaklıklarımız sayesinde rehber hizmeti; uçak biletleri, alan transferi, vize işlemleri gibi konularda da yardımcı olmaktayız.

 

Anlaşmalı olduğu kontratlı otelleri bulunan Almira Tur, müşteri memnuniyetini en yüksekte tutmayı amaçlamaktadır. Tatil öncesinde olduğu kadar tatilden sonraki süreçlerde de bilgilendirme ve indirimleri hatırlatıyoruz.

 

Anlık Aksiyonları misafirlerine ve Almira Club üyelerine anında paylaşma ve bu aksiyonlardan anlık olarak yararlanmalarını sağlıyoruz. Ayrıca üyeleri ile Kasım-Aralık aylarında özel çalışmalar yaparak %40’a varan net indirimlere sezonda tatil yapabilmelerini sağlamaktayız. Sizleri Almira Club’un avantajlı tatil planlarını dinlemek ve dilerseniz sahip olmak için ofisimizde birer kahve içmeye davet ediyoruz.

 

Uzman, dinamik, genç ekibi ile club üyelerinin ve misafirlerinin ihtiyaçlarını en verimli şekilde (zaman ve para kazancı) temininin sağlanması için 7/24 hizmet veren TURSAB’a bağlı A-10919 Sertifika numarası ile hizmet veren A Grubu bir seyahat acentesidir.

 

Bir Almira Grup kuruluşu olan Almira Tur, 10919 Belge numarasıyla 2018 yılında kurulmuş TURSAB ‘a bağlı A Grubu bir Seyahat Acentesidir. Turizm sektöründe 15 yılı aşkın süredir hizmet veren hatırı sayılır çalışanlarımız ile bütün deneyimimizi siz üyelerimiz ve misafirlerimiz için sunmaya hazırız ve farklılık yaratacağımızdan eminiz.

 

Şirket politikası; Müşteri Merkezlilik / Odaklılık olan,  ’’bu adımda müşterimiz nasıl bir hizmet almayı arzular, bu adımı müşterilerimiz için nasıl olumlu ve unutulmaz bir deneyime dönüştürebiliriz’’ sorusuyla yola çıkmış, sadece kendi bünyesindeki Club Üyelerine ve Club Üye potansiyeli olan müşterilerine hizmet vererek Talep-Teklif Sistemi ile bölünmeyi tercih etmeden %100 odaklanmayı hedef seçmiş ve sadece turizm sektöründe değil aynı zamanda sigorta, kurumsal organizasyonlar, danışmanlık ve çeşitli hizmet sektörlerindeki çözüm ortakları ve uzman, dinamik, genç ekibi ile üyelerinin ihtiyaçlarını en verimli şekilde (zaman ve para kazancı) temininin sağlanması için 7/24 hizmet veren bir grup firmasıdır.