Project Milenial featuring news blogs and tutorials Adjustable Beds – Not Just For The Elderly! How A Dermatologist Can Help With Acne Problems Aromatherapy And Kids Amazingly Simple Skin Care Tips For People With Acne

Aydınlatma Metni

Oteller, transferler, araba kiralama, eğlence parkları, turlar, etkinlikler ve diğer aktiviteler dahil olmak üzere bireysel seyahat hizmetleri sağlayıcıları tarafından konulan yerel yönetim önlemlerinin ve yönergelerinin gezginleri korumak için sosyal mesafeli önlemlere yol açtığını lütfen unutmayın.

 

Bu nedenle, otel misafirlerinin, örneğin yüzme havuzu, spor salonu veya açık büfe salonları gibi bazı olanakların olmayabileceğini; eğlence parkları, turlar ve diğer etkinlikler için bilet sahibi olan eşit yolcular bazı unsurların uyarlanmış veya kaldırılmış olduğunu görebilir; ve birden fazla günlük turlarda farklı yerel makamlar tarafından farklı kısıtlamalar getirilebilir (yine de en doğru ve güncel bilgileri sağlamaya çalışacağız).

 

Bu kaçınılmaz değişikliklerin neden olabileceği aksaklıklar için özür dileriz.

 

Ayrıca mevcut COVID-19 seyahat kısıtlamaları göz önüne alındığında, otellere, transferlere, araba kiralamalara, eğlence parklarına, turlara, etkinliklere ve diğer aktivitelere rezervasyon yaparken, ihtiyacınıza göre en uygun fiyatları (iptal sigortalı veya iade edilemez) seçmenin yolcunun sorumluluğunda olduğunu lütfen unutmayın. Bu nedenle, 1 Haziran tarihinden itibaren veya daha sonra oluşturulan yeni rezervasyonlar için iptaller, rezervasyonun geçerli hüküm ve koşullarına göre işlenecektir.