fbpx
Project Milenial featuring news blogs and tutorials Adjustable Beds – Not Just For The Elderly! How A Dermatologist Can Help With Acne Problems Aromatherapy And Kids Amazingly Simple Skin Care Tips For People With Acne
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 83 43
EnglishFrenchGermanTurkish
      Club Üye Girişi

Fethiye - Marmaris

Rezervasyon

Tur Programı

  • Süre: 7 gece / 8 gün
  • Sezon Başlangıç: 16.05.2020
  • Sezon Bitiş: 24.10.2020
  • Başlangıç Yeri: Fethiye
  • Bitiş Yeri: Fethiye

 

 

1. Gün

FETHİYE: Öğlenden sonra yat limanındaki ofisimizde buluşulur, formalite işlemleri tamamlanır ve teknemize saat 18.00 civarı geçilir. Personel ve yolcuların birbirini tanıması ve tur hakkında kısa bir bilgilendirmenin ardından akşam yemeğine kadar serbest zaman verilir. Akşam yemeği ve geceleme Fethiye Limanın da yapılır.

 

 

2. Gün

YASSICALAR ADASI: Kahvaltı Fethiye Limanın da yapıldıktan sonra liman çıkış işlemleri tamamlanır ve demir alınır. İki saatlik bir yolculuğun ardından öğle yemeği ve yüzme molası vermek üzere Yassıcalar Adasına demirlenir. Buradaki molamızın ardından akşam yemeğini ve geceyi geçireceğimiz Ağa Limanına doğru seyir başlar.

 

 

3. Gün

EKİNCİK KOYU: Erken saatlerde demir alınarak üç dört saatlik bir yolculuğun ardından kahvaltı için Ekincik Koyuna varılır. Kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ücretlerini kendileri ödemek şartıyla buradan ufak teknelerle Dalyan (Caonus) turuna katılabilirler. Burada Caunus antik şehrini ziyaret etme ve çamur banyosuna katılma fırsatını da yakalarlar. Tekne de kalan misafirlerimiz ise denizin ve güneşin tadını çıkarmaya devam ederler. Beş çayı akşam yemeği ve geceleme Ekincik Koyun da yapılır.

 

 

4. Gün

CENNET ADASI: Kahvaltının ardından iki saatlik bir yolculukla öğle yemeği ve yüzme molası vereceğimiz. Marmaris Kadırga koyuna varılır. Beş çayı ve yüzme molası Kumlubük’te ardından da akşam yemeği ve geceleme için Cennet Adasına demir atılır.

 

 

5. Gün

MARMARİS: Kahvaltının ardından kumanya, yakıt ikmali ve yolcu giriş çıkışı için Marmaris limanına demirlenir. Burada turu biten misafirlerimiz tekneden ayrılırken Marmaris – Fethiye rotasında bize katılacak yeni misafirlerimiz teknemize giriş yapar. Bu işlemler yapılırken saat 12 ye kadar dileyen misafirlerimiz şehri gezme fırsatı bulurlar. Tüm bu işlemlerin ardından demir alınır ve beş çayı ile akşam yemeği vereceğimiz Ekincik limanına doğru yol alınır. Yüzme molası akşam yemeği ve geceleme Ekincik Koyunda yapılır.

 

 

6. Gün

BEDRİ RAHMİ KOYU: Erken saatlerde başlayan seyrin ardından kahvaltı ve yüzme molası vereceğimiz Göcek Adalarından Domuz Adasına demirlenir. Ardından öğle yemeği, yüzme molası ve kısa bir gezinti yapma imkanı da bulacağınız Cleopatra Hamamına demirlenir. Daha sonra ise beş çayı, akşam yemeği ve geceleme için Bedri Rahmi Koyuna geçilir.

 

 

7. Gün

GÖCEK ADASI: Bedri Rahmi Koyundaki sabah kahvaltımızın ardından yüzme ve öğle yemeği molası vereceğimiz Göcek Adasına seyir yapılır ve demirlenir. Daha sonra bir saat civarındaki bir seyirden sonra beş çayı Turunç Koyunda, akşam yemeği ve geceleme Turunç Koyunda veya Fethiye Limanında yapılacaktır.

 

 

8. Gün

FETHİYE: Güzel geçen bir mavi yolculuğun ardından çıkış limanımız olan Fethiye Limanında kahvaltıdan sonra turumuz tamamlanmış olur.