fbpx
Project Milenial featuring news blogs and tutorials Adjustable Beds – Not Just For The Elderly! How A Dermatologist Can Help With Acne Problems Aromatherapy And Kids Amazingly Simple Skin Care Tips For People With Acne
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 83 43
EnglishFrenchGermanTurkish
      Club Üye Girişi

Kos - Kuzey Yunan Adaları

Rezervasyon

Tur Programı

  • Süre: 7 gece / 8 gün
  • Sezon Başlangıç: 16.05.2020
  • Sezon Bitiş: 24.10.2020
  • Başlangıç Yeri: Kos
  • Bitiş Yeri: Kos
  • Kategori: Herşey Dahil

 

 

1. Gün

KOS: Saat 15:30 Kos limanında tekneye biniş. Akşam yemeği ve geceleme limanda. Kos’un zengin tarihini, alışveriş ve eğlence merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

2. Gün

KALYMNOS: Sünger avcıları ve şnorkel dalışıyla ünlü Kalymnos Adasına hareket. Sabah saatleri kahvaltı,dinlenme  ve güneşlenmeye ayıracağız. Teknede öğle yemeği ve sonrasında 12 Adaların fiyordu Vathy köyünu ziyaret. Akşam yemeği ve geceleme Kalymnos koyunda.

 

 

3. Gün

PATMOS: Patmos’un Majestik adası, Yunan adaları içinde en popüler olanlarından bir tanesidir. Saint John Manastırı, Apocalypse Mağarası ve Unesco nun dunya mirası listesine aldıgı şehri olan Hora ziyaret edilebilir. Akşam yemeği ve geceleme Patmos ta yapıyoruz.

 

 

4. Gün

LİPSİ ADALARI: Guletimiz bugün, 12 adaların mücevheri olan Lipsi Adasına doğru yola çıkıyor. eşsiz guzllikteki berrak sularına ve koylarına sahip Lipsi adası deniz ve güneş için ideal bir yerdir. Arhipelago’nun bazı adalarını ziyaret ve koyda geceleme.

 

 

5. Gün

LİPSİ: Bu gün sabahımızı Katsadia koyunda geçirip yunan kulturune özgu mavi beyaz evleri, mesire yerleri ve geleneksel tavernaları ile ünlü Lipsi köyüne yanaşacağız. Izgara ahtapot ve uzoyu kaçırmayınız.

 

 

6. Gün

LEROS: Kahvaltıdan sonra Guletimiz ileLeros adasının güneyindeki koyları keşfetmeye doğru yelken açıyoruz. Sabah saatleri Kserocampos koyunda denizin tadını alabilir ve daha sonra Padnelli köyündeki kaleye tırmanılabilir veya Leros’un başkenti Aghia Marina ziyaret edilebilir.

 

 

7. Gün

BODRUM: Sabah yatımız ile Bodrum’a doğru yelken açıyoruz ve bodrumun limanına giriş yapıyoruz. Gümrük işlemleri ve öğle yemeği sonrası 14:30 civarı Kos’a gitmek üzere Bodrum dan hareket ediyoruz.. Akşam yemeği ve geceleme Kos’da.

 

 

8. Gün

KOS: Başka unutulmaz mavi yolculuk turlarında buluşmak ümidiyle kahvaltıdan sonra saat 9:00-10:00 arası mavi yolculuk yat turu muzu sonlandırıyoruz.