fbpx
Project Milenial featuring news blogs and tutorials Adjustable Beds – Not Just For The Elderly! How A Dermatologist Can Help With Acne Problems Aromatherapy And Kids Amazingly Simple Skin Care Tips For People With Acne
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 83 43
EnglishFrenchGermanTurkish
      Club Üye Girişi

Marmaris - Fethiye

Rezervasyon

Tur Programı

  • Süre: 7 gece  /  8 gün
  • Sezon Başlangıç: 16.05.2020
  • Sezon Bitiş: 24.10.2020
  • Başlangıç Yeri: Marmaris
  • Bitiş Yeri: Marmaris

 

 

1. Gün

MARMARİS: Girişler, Marmaris Limanı’nda 15.30 itibariyle başlamaktadır. Yatın tanıtımı, kabininize yerleşme ve mürettebatla tanışmanın ardından, akşam yemeğine dek dinlenme veya Marmaris’i tanıma süreniz olacaktır. Teknede servis, akşam yemeği ile başlar, 1. Gün Marmaris’te kalış ile tamamlanacaktır.

 

 

2. Gün

EKİNCİK: Pasaport ve Liman Çıkış belgelerinin hazırlanması ve kahvaltıdan sonra, rehberimiz sizlere Mavi Yolculuk seyir rotası, Seyir Halinde Uyulması Zorunlu Kurallar ve Opsiyonel Kara Turları hakkında detaylı bilgi verecektir. Hazırlık ve bilgilendirmenin ardından teknemiz Marmaris’ten ayrılıp Ekincik Koyu’na seyrimiz başlayacaktır. İkinci günümüz ve geceleme Ekincik Koyunda yapılacaktır.Dilerlerse misafirlerimiz Dalyan Turumuza katılabilir.

 

 

3. Gün

BATIK HAMAM (Kleopatra)- TERSANE – KIZIL ADA: Günün ilk ışıklarıyla Ekincik Koyundan; tarih ve doğanın buluştuğu Batık Hamam’a (Kleopatra) kahvaltı ve yüzme molası için seyre başlayacağız. Öğle yemeği ve öğleden sonra Tersane Koyunda; Akşam yemeği ve geceleme Kızıl Ada’da yapılacaktır.

 

 

4. Gün

FETHİYE – SAMANLIK: Kızıl Ada’dan kahvaltıdan sonra ayrılıp, kumanya ve su takviyesi için Fethiye Limanı’na seyre çıkılacaktır. Saklıkent Kanyonu Turuna katılmak isteyen yolcularımızı uğurladıktan sonra, teknede kalan müşterilerimiz için Öğle yemeği ve Yüzme molası için Samanlık Koyuna demirleyeceğiz. Akşam Yemeği ve geceleme için teknemiz Fethiye Ece Saray Marina’ya dönecektir. Geceleme Fethiye’de yapılacaktır.
*SAKLIKENT KANYON TURU: Tlos-Saklıkent-Ölüdeniz:

 

 

5. Gün

GÖCEK KÖRFEZİ – YASSICA ADA: Fethiye Limanı’ndan kahvaltı sonrası ayrılacağız. Öğle Yemeği ve Yüzme molasının verileceği Yassıca Ada’da; Akşam yemeği ve geceleme Bedri Rahmi Koyunda yapılacaktır.

 

 

6. Gün

BEDRİ RAHMİ KOYU – AĞA LİMANI: Kahvaltı sonrası, Bedri Rahmi Koyu’ndan ayrılacağız. Domuz Adası’nda Öğle yemeği ve Yüzme molası verilecek olup, Akşam yemeği ve geceleme için Ağa Limanı’na geçilecektir.

 

 

7. Gün

KUMLUBÜK – MARMARİS: Teknemiz, Ağa Limanından sabah 05:00′ da hareket edecektir. Kahvaltı ve yüzme molası, eşsiz güzellikteki Kumlubükde verilecektir. Öğlen Yemeği ve Öğle sonrası için Cennet Adası’na geçilecektir. 15:30 itibariyle doğal güzelliği, gece hayatı, alışveriş merkezleriyle ünlü Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Marmaris Limanı’na giriş yapılacaktır. İsteyen yolcularımız Türk Hamamı Turuna katılabilirler. Akşam yemeği servisi ve geceleme Marmaris’te yapılacaktır

 

 

8. Gün

MARMARİS: Kahvaltı ve Vedalaşma. Tekneden çıkış, sabah 10.00’dur.