fbpx
Project Milenial featuring news blogs and tutorials Adjustable Beds – Not Just For The Elderly! How A Dermatologist Can Help With Acne Problems Aromatherapy And Kids Amazingly Simple Skin Care Tips For People With Acne
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 83 43
EnglishFrenchGermanTurkish
      Club Üye Girişi

Olimpos - Fethiye

Rezervasyon

Tur Programı

  • Süre: 3 gece / 4 gün
  • Sezon Başlangıç: 16.05.2020
  • Sezon Bitiş: 24.10.2020
  • Başlangıç Yeri: Olimpos
  • Bitiş Yeri: Fethiye

 

 

1. Gün

OLİMPOS: Sabah saat 10:00’da Olimpos’tan minibüs ile Çayağzı Limanına transfer. Yol güzergahında talep edilirse Demre’de Noel Baba Kilisesi ve Kaya Mezarlarına kısa bir gezi ve alışverişten sonra yata biniş ve saat 14:00 sıralarında öğle yemeğinden sonra hareket – Korsan Mağarası’nda yüzme molası. Gökkaya koyunda su sporları, akşam yemeği, sadece yat yolcularının yolcularının gidebilecekleri Disco Smugglers Inn’ de eğlence ve geceleme.

 

 

2. Gün

KEKOVA: Kahvaltı ve yüzme molasından sonra Batık şehir Kekova’ya hareket edilir. Kekova adasında durmak yasaktır. Bu yüzden yat yavaş olarak ada yakınından geçerken yarısı deniz kenarında, yarısı deniz içinde kalmış Likya Harabeleri seyredilir. Ve hemen ada karşısında bulunan Antik kent Simena Köyüne geçilerek yüzme molası verilir. Daha sonra öğlen yemeği ve gezinti için Kaş Limanına hareket edilir. Birkaç saat burada konakladıktan sonra Fırnaz Koyuna geçilir. Akşam yemeği ve konaklama burada yapılır.

 

 

3. Gün

ÖLÜDENİZ: Sabah erken Ölüdeniz’e doğru hareket edilir. Kahvaltı ve yüzme molası verildikten sonra Mavi Mağara’da yüzme molası. Kelebekler Vadisine hareket, öğle yemeği, yüzme molası. Arzu eden misafirlerimiz Kelebekler Vadisine ziyaret  edebilirler. ( Hava ve deniz durumu müsait ise durulur.) Gezinti, aksam yemeği ve geceleme için tarihi Saint Nicholas adasına hareket edilir.

 

 

4. Gün

FETHİYE: Kahvaltı ve yüzme molasından sonra Fethiye’ye doğru yola çıkılır. Samanlık koyunda yüzme molası ve öğlen yemeği verilir ve yolculuğumuzun son durağı olan Fethiye limanına varış.