Project Milenial featuring news blogs and tutorials Adjustable Beds – Not Just For The Elderly! How A Dermatologist Can Help With Acne Problems Aromatherapy And Kids Amazingly Simple Skin Care Tips For People With Acne

San Francisco, ikonik simge yapılardan büyüleyici mahallelere kadar keşfedilecek çok şey sunan canlı bir şehirdir. İşte San Francisco’da yapılacak en iyi 5 şey:

1-Golden Gate Köprüsü’nü ziyaret edin:

Golden Gate Köprüsü, San Francisco’nun en ikonik simgesidir. Köprüyü yürüyerek, bisikletle veya arabayla geçebilir veya daha yakından bakmak için feribota binebilirsiniz.

2-Alcatraz’a gidin:

Alcatraz, eski bir hapishane ve şimdi popüler bir turistik yerdir. Hapishaneyi gezinebilir veya adanın perili tarihi hakkında bilgi edinmek için bir gece turuna çıkabilirsiniz.

3-Fisherman’s Wharf’ı keşfedin:

Fisherman’s Wharf, popüler bir turistik bölgedir ve Pier 39, Ghirardelli Meydanı ve Alcatraz’a feribot iskelesi gibi çeşitli cazibe merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır.

4-Chinatown’da dolaşın:

Chinatown, Kuzey Amerika’daki en eski ve en büyük Çin mahallelerinden biridir. Çin mahallelerinde otantik Çin yemekleri yiyebilir, dükkanlara göz atabilir ve tapınakları ziyaret edebilirsiniz.

5-Golden Gate Park’ta rahatlayın:

Golden Gate Park, şehirdeki en büyük parklardan biridir ve Japon Çay Bahçesi, California Bilimler Akademisi ve de Young Müzesi gibi çeşitli cazibe merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Bunlar, San Francisco’da yapılacak en iyi şeylerden sadece birkaçı. Şehirde keşfedilecek çok şey var, bu yüzden seyahatinizi planlarken ilgi alanlarınızı araştırmaya ve keyif alacağınız aktiviteleri bulmaya emin olun.

İşte San Francisco’da yapılacak başka birkaç şey:

  • Lombard Caddesi’nde yürüyüşe çıkın
  • Haight-Ashbury’yi keşfedin
  • Twin Peaks’e tırmanın
  • Mission District’te bir taqueria’da yemek yiyin
  • San Francisco Opera Binası’nda bir gösteri izleyin
  • Ferry Building Marketplace’te alışverişe gidin
  • AT&T Park, San Francisco
  • Yerba Buena Bahçeleri’nde dolaşın

San Francisco’da herkese göre bir şeyler var. Biraz araştırma yaparak unutulmaz bir gezi planlayabilirsiniz.”‘

                   

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir